Przemyślenia

Zdrada – czy to się dzieje naprawdę?

Zdrada – zjawisko znane najstarszym góralom, a może nawet stare jak świat? Wielu badaczy ludzkiej natury i seksualności wciąż ma spore wątpliwości, czy człowiek naprawdę jest monogamiczny. Skoro zdradzamy, to nie potrafimy dochować wierności jednej, nawet ukochanej osobie. Skoro nie potrafimy jej dochować, może nie ma sensu udawać, że to możliwe? Mimo to są na świecie pary, których historia zadaje kłam tym naukowym domysłom. Co jeśli nie mamy tyle szczęścia i podejrzewamy partnera o zdradę?

Kto pyta nie błądzi

Najprostszy z możliwych sposobów na rozwianie wątpliwości. Możemy oczywiście po prostu zadać to jedno pytanie: zdradzasz mnie? Jest szansa, iż partner, z którym jesteśmy długo i znamy się jak łyse konie, nie będzie w stanie ukryć przed nami prawdy. Może zobaczysz na jego policzkach ten słynny rumieniec pojawiający się zawsze, gdy mija się z prawdą, może zacznie się jąkać, a może wybuchnie niczym nie uargumentowaną agresją? Niezależnie od tego jaka będzie jego reakcja masz sporą szansę na to, by samodzielnie utwierdzić się w przekonaniu, iż coś może być na rzeczy.

Domowe śledztwo

Jeden z najpopularniejszych i wyjątkowo chętnie stosowanych, głównie przez kobiety sposobów na zbadanie wierności partnera. W grę wchodzi kilka najczęstszych i stosunkowo skutecznych zadań:

  • śledzenie połączeń telefonicznych, wiadomości tekstowych, głuchych telefonów, nagłych wyjazdów, delegacji i nadgodzin.
  • analiza zmian w zachowaniu ukochanej osoby – już nie ma ochoty na seks, wspólne spędzanie czasu, zabawę i radość, ale wyjątkowo chętnie obdarowuje Cię prezentami dodając, iż kiedyś Ci to wynagrodzi.
  • zabrzmi infantylnie, ale ma znaczenie – pojawiający się na koszulach, marynarkach i krawatach dyskretny kobiecy zapach, szminka, znaleziona w samochodzie apaszka.

Pomoc profesjonalisty

Dwudziesty pierwszy wiek przyniósł z sobą coraz większą potrzebę korzystania z pomocy psychologów, psychoterapeutów, coachów, ale również prywatnych detektywów. Są oni w stanie w krótkim czasie rozwiać wątpliwości partnerów obawiających się, iż ukochana osoba właśnie przyprawia im rogi. Dla wielu z nich prywatny detektyw w Warszawie to często ostatnia deska ratunku, ale również ogromne wyzwanie. Wielu detektywów przyznaje, iż znaczna liczba kobiet do końca nie wierzy i nie potrafi pogodzić się ze zdradą partnera. Przedstawione przez detektywa dowody to często niewyobrażalny szok i moment graniczny w życiu niejednej klientki.

Zdrada to jedna z najgorszych rzeczy jaka przydarzyć się może w szczęśliwym dotychczas i kochającym związku. Oczywiście istnieje duże prawdopodobieństwo, iż przekonanie, że właśnie w takim związku jesteśmy, dotyczy tylko jednej strony. Choć trudno wyobrazić sobie ogrom bólu i cierpienia, który dotknie zdradzonego partnera, życie po zdradzie istnieje i może przybrać kolory, o których istnieniu nie mieliśmy dotąd pojęcia. Najtrudniejsze wyzwanie stojące przed zdradzonym partnerem to umiejętność ponownego zaufania osobie, która nas skrzywdziła lub nowemu partnerowi, usilnie walczącemu o swoją szansę.

Posted by:

Goldi

1 Comment

  1. detektyw -  2 lutego 2017 - 13:39

    Niestety, ale pomoc profesjonalisty, czyli prywatnego detektywa w tropieniu zdrady jest dla zwykłych zjadaczy chleba wciąż niedostępna przez wysokie ceny usług. Mimo wielkiego wysypu detektywów, nie zanosi się, aby coś się zmieniło w tym temacie.

    Odpowiedz

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (required):

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to Top