dziewczynka + sukienka

Sukienki dla dziewczynek w stylu Elie Saab

Ostatni paryski jesienny Fashion Week podbiła nowa kolekcja Elie Saab, która pokazała sukienki dla dziewczynek zgodne z najnowszymi trendami, według których… jaka matka, taka córka…

Nowy trend dzięki Elie

Elie Saab pokazała podczas jesiennego Paris Fashion Weeku Couture Kids Collections, która podbiła od razu cały rynek. Internet i blogi modowe aż huczą od tego, jak sprytnie i jednocześnie subtelnie Elie wykorzystała od jakiegoś czasu panującą modę na podobne kreacje dla matek i córek. Zaprojektowanie przez nią serii kreacji, w której sukienki dla dziewczynek są identyczne jak sukienki w dorosłej wersji postawiło całemu modowemu światu swego rodzaju wyzwanie. To nowatorskie i odważne podejście.

Piękno więzi podkreślone suknią

Poza tym warto dodać, że pojawienie się małych dam u boku znanych modelek, w identycznych sukniach to była uczta dla zmysłów. Piękno i kunszt sztuki Elie Saab widoczna na sukniach została idealnie podkreślona poprzez tę relację, którą chciała pokazać, wprowadzając na wybieg małe dziewczynki. Słodycz, niewinność, magia i więź, której nikt nie zrozumie. To wszystko zawiera się w najnowszej kolekcji sukien Elie Saab na jesień. Genialne i piękne – tylko tak można określić majstersztyk najnowszego show, jakie zgotowano widzom na Fashion Week w Paryżu.

Inspiracje dla matek

Oczywiście niewiele z nas będzie mogło sobie pozwolić na kupno sukni Elie Saab nawet dla siebie, co dopiero w dwóch egzemplarzach… Jednak moda jest po to, by inspirować, a należy Elie przyznać, że to, co zrobiła, to dzieła sztuki. Pokazała także jak ważne jest to podobieństwo matek i córek oraz chęć bycia taką, jak mama. Dlatego warto czerpać z tego trendu jak najwięcej.

Polscy projektanci też tworzą

Na naszym polskim gruncie również możemy znaleźć wiele propozycji jednakowej odzieży dla mam i ich córek. Sukienki dla dziewczynek – tych małych i dużych można kupić u wielu polskich projektantów, którzy prowadzą swoje blogi i sklepy w sieci. Ceny znacznie odbiegają od cen sukienek Elie, a są szyte ręcznie w Polsce. Warto zatem dokonać researchu i poszukać czegoś dla siebie i swojej mniejszej wersji. Córka na pewno będzie zachwycona.

Na jakie okazje?

W identyczne kreacje możecie się ubrać dosłownie wszędzie. Może to być wasz dzień, który spędzacie we dwie, idziecie do parku, na lody czy na rower, a może to być także rodzinna uroczystość, święta itd. Tutaj nie liczy się okazja, a odpowiedni dobór sukienki lub tuniki do okazji. Możecie przecież mieć jednakowe spódniczki dresowe, a także sukienki wizytowe, prawda?

Posted by:

Goldi

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (required):

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Related articles

Back to Top