Inteligentne pranie z Samsung

Stawiamy na inteligentne pranie

Innowacyjne rozwiązania

Producenci oferują dzisiaj tak wiele różnych modeli pralek, że z całą pewnością każda z nas może wybrać taką, która całkowicie spełni wygórowane oczekiwania. Programy prania ze względu na rodzaj tkanin, pranie superszybkie albo opcja ecobubble, dzięki której delikatne ubrania się nie niszczą, program idealny do prania dziecięcych ubranek, bielizny albo dżinsów. To tylko niektóre z opcji.

Sprzęty najlepszych producentów, na przykład pralki Miele, pralka Samsung czy Bosch posiadają już w standardzie opcję prania bez wirowania albo ochronę przed zagnieceniami. Teraz pranie może być dziecinnie proste i krótkie. Nowoczesne pralki posiadają programy prania już w 15 minut. Do tego w niskich temperaturach, dzięki czemu do bębna można wrzucać tkaniny wielokolorowe.

Pranie może być przyjemne

Przypomnij sobie, ile razy marzyłaś o tym, by już nie słyszeć wirującego bębna pralki? Ile razy zapomniałaś dorzucić do prania zagubionej pary skarpet albo ulubionej bluzki? Nie masz już czasu na pranie kolejnej sterty ubrań?

Teraz wszystko możesz odpowiednio zaplanować. Nowością są pralki sterowane smartfonem. Taką opcję posiada pralka Candy czy pralka Samsung. Dzięki temu możesz siedzieć w pracy albo robić zakupy w osiedlowym markecie, a w tym samym czasie plamy z Twoich ubrań będą skutecznie usuwane.

Istnieje też ciekawe rozwiązanie dla wszystkich zapominalskich. Na rynku pojawiła się pralka Samsung AddWash. Sprzęt ten posiada dodatkowe drzwiczki, przez które można dorzucać ubrania już w trakcie trwania cyklu prania. Nie tracimy przez to czasu na zatrzymywanie programu. Oszczędzamy też prąd i wodę, bo nie musimy nastawiać prania po raz kolejny.

Na co zwracać uwagę przy wyborze pralki?

Pralkę należy wybierać do naszych indywidualnych potrzeb. Młode mamy zwrócą szczególną uwagę na programy dedykowane ochronie delikatnych ubranek. Ważne też będą zabezpieczenia przed dziećmi. Ci, którym zależy na generowaniu oszczędności, wezmą pod uwagę opcje, jakie ma pralka Samsung AddWash – dorzucanie ubrań już w trakcie prania.

Dla osób, którym zależy na czasie – kobiety, które godzą prowadzenie domu z zawodową karierą, będą doskonale wiedziały o co chodzi, istotne są ekspresowe programy, funkcja wnikania piany czy sterowanie smartfonem. Takie opcje posiada pralka Samsung AddWash, Candy Smart albo LG.

Posted by:

Marcin

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (required):

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Related articles

Back to Top