wybierz torebkę dla siebie

Pokaż mi swoją torebkę… a powiem Ci, kim jesteś

Jest rzecz, bez której żadna kobieta nie może się obejść i która dla wielu pań jest synonimem współczesnej kobiecości. Mowa oczywiście o torebkach, których niegasnąca popularność staje się powoli światowym fenomenem. Ten nieskomplikowany kobiecy gadżet funkcjonuje już od setek lat i nic nie wskazuje na to, by w najbliższej przyszłości miało się to zmienić.

Rodzaje damskich torebek

Do podstawowych rodzajów damskich torebek możemy zaliczyć współcześnie między innymi typowe modele wizytowe, kuferki, duże torby miejskie, listonoszki, raportówki, kopertówki, torby skórzane, materiałowe, wieczorowe… A jeśli w tym momencie większość panów jeszcze wytrwale się trzyma, to warto wspomnieć również o torbach plażowych, z łańcuszkami, na ramię, torbach na zakupy (shopper bag) czy uniwersalnych modelach sportowych i turystycznych.

Różnorodność i bardzo szeroki wybór wśród asortymentu tego kobiecego dodatku sprawia, że praktycznie każdy mężczyzna (i nie tylko!) może mieć problem z odróżnieniem, z jakim typem torebki ma do czynienia. Torebki sklep online, w którym można je zakupić, okazuje się dla panów prawdziwym wybawieniem: każdy rodzaj torebek jest dokładnie opisany, a różnice pomiędzy poszczególnymi modelami bardzo przejrzyście i konkretnie wyjaśnione.

Różnice te są zresztą niekiedy wyłącznie kosmetyczne i wielu producentów nawet z nich rezygnuje, łącząc kilka modeli w jeden, np. do większych toreb miejskich zaliczając od razu te na zakupy, sportowe, listonoszki czy kuferki.

Wieczór bez torebki?

Jest jednak taki typ damskiej torebki, która mimo upływu czasu, zmieniającej się mody, zabiegów producentów i wymagań klientek, wciąż pozostaje na szczycie całej klasyfikacji. Torebki wizytowe niezależnie od tego, jaki mają krój, jaką wielkość, kolor czy kształt, zawsze są podstawowym damskim dodatkiem podczas kolacji, spotkania biznesowego, towarzyskiego czy zawodowego.

Obecnie wielu producentów, kierując się wygodą swoich klientek, stosuje w takich torebkach proste zamknięcia klipsowe lub magnesowe, praktycznie w całości rezygnując z archaicznych suwaków czy jeszcze starszych zapięć na rzep, które obecnie uchodzą nie tylko za przestarzałe, ale wręcz za wyjątkowo nieeleganckie.

Pokaż mi swoją torebkę…

… a powiem ci, kim jesteś. Żart, wymyślony zapewne przez panów, okazuje się wyjątkowo prawdziwy. Kobieca torebka skrywa bowiem tajemnice porównywane z miejscem ukrycia Bursztynowej Komnaty albo Świętego Graala. Jedną z największych pojemności mogą się obecnie poszczycić torebki kuferki, których nazwa jest całkowicie nieprzypadkowa: takie modele są bowiem niesamowicie pakowne i obszerne.

Z kolei dzięki wzmocnionemu i usztywnionemu dnu, można je swobodnie postawić na dowolnym podłożu bez obawy, że torba się przewróci, a jej zawartość rozsypie i ulegnie uszkodzeniu. Wielką zaletą takich modeli jest nie tylko ich pojemność, ale i sama wygoda korzystania. Torebkę kuferek można bowiem z powodzeniem trzymać w dłoni lub założyć na ramię, zaś wewnętrzne kieszenie i przegródki pozwalają na bezproblemowe i bezpieczne przenoszenie każdej zawartości, łącznie z delikatnym sprzętem elektronicznym jak komórki, tablety czy odtwarzacze MP4.

Posted by:

Goldi

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (required):

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Related articles

Back to Top