Piekno na wiosnę

Piękna cera zimą

Zima jest porą roku, która nie sprzyja naszej cerze. Silny wiatr i mróz sprawia, że twarz się przesusza, u osób z delikatną skórą mogą zacząć pojawiać się rozszerzone naczynka krwionośne. Niektóre zabiegi kosmetyczne najlepiej wykonywać właśnie zimą. Dzięki nim będziemy pięknie wyglądać na wiosnę! Które z nich zapewnią nam piękną cerę?

Zachowaj młodość

Jednym z zabiegów, który warto wykonać zimową porą jest fotoodmładzanie. Polega ono na zwalczaniu zmarszczek i innych niedoskonałości za pomocą lasera lub światła IPL. Latem, skóra narażona jest na nadmierne promieniowanie słoneczne, które może powodować powstawanie przebarwień po takim zabiegu. Fotoodmładzanie jest nieinwazyjne i bezpieczne. Najlepsze efekty zapewni, jeżeli wykonamy całą serię zabiegów. Dzięki nim nasza skóra będzie wyglądała młodo, świeżo, poprawi się jej koloryt. Rozjaśnią się przebarwienia i spłycą zmarszczki, skóra stanie się gładka. To sposób na promienny wygląd!

Stop pajączkom

Rozszerzone naczynia krwionośne bardzo często ujawniają się podczas mrozów i silnego wiatru. Początkowo przybierają postać rumienia, po czym przeistaczają się w sieci cieniutkich czerwonych nitek, zwanych „pajączkami”. Narażone na ich powstawanie są osoby z wrażliwą skórą, często takie skłonności dziedziczymy genetycznie. Możemy je usunąć korzystając z zabiegu laserowego zamykania naczynek. Zabieg wykorzystuje proces fototermolizy. Sprawia, że popękane naczynka znikają, a my możemy cieszyć się piękną skórą o równomiernym kolorycie.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest zabiegiem przeznaczonym dla osób, które zmagają się z niedoskonałościami, a marzą o pięknej i gładkiej cerze. Polega on na mechanicznym ścieraniu naskórka. Wyróżniamy dwa rodzaje mikrodermabrazji: diamentową i korundową. Dzięki niej tworzą się nowe pełnowartościowe komórki. Zabieg zapewni nam spłycenie zmarszczek, redukcję przebarwień, zaskórników, wyprysków. Pomaga na nadmierne wydzielanie łoju. Mikrodermabrazja pomaga nam odzyskać zdrowy i młody wygląd.

Zima jest bardzo dobrą porą na wizyty w salonie kosmetycznym. Dzięki temu, że nie ma dużo słońca, nie jesteśmy narażeni na szkodliwe działanie promieni UV po wykonaniu zabiegów.

Źródło: http://ladytime.pl

Posted by:

Goldi

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (required):

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Related articles

Back to Top