sztuczna trawa

Nie trzeba ani kosić ani podlewać.

Sztuczna trawa, czyli trawa z rolki to dobry pomysł na wykończenie posesji ogrodowej. Pomysł idealny dla tych, którzy lubią otaczać się pięknem, lubią odpoczywać na świeżym powietrzu, a jednocześnie nie mają zbyt czasu na doglądanie trawnika. Układanie sztucznej trawy nie jest trudne. Trzeba tylko podjąć decyzję o zakupie syntetycznej murawy. Czym jeszcze cechuje się ów efektowny i niebywale efektywny zakup?

Dystrybutor sztucznej trawy

Dystrybutor sztucznej trawy EPUFLOOR to lider na rynku sztucznej trawy w Europie. Zaopatruje europejskie boiska piłkarskie w trawę z rolki. Współpracuje z producentami syntetycznej murawy na całym świecie. Oferuje naturalną i wytrzymałą sztuczną murawę, która zapewnia komfort użytkowania. Sztucznej murawy nie trzeba podlewać ani nawozić. Bardzo miło jest się na niej położyć, ponieważ jest miękka. Sprawdza się zarówno w miejscach rekreacyjnych, jak i prywatnych. Jest przyjemna dla oka i wprowadza atmosferę porządku i komfortu.

Układanie sztucznej trawy? Nie martw się tym!

Sztuczną trawę z rolki najczęściej wybieramy po to, aby zagospodarować przestrzeń balkonową. Wychodząc na balkon z poranną lub wieczorną kawą pragniemy kontaktu z naturą. Kładąc na balkonie wykładzinę z rolki potęgujemy ten efekt. Trudno jest wyhodować na tarasie lub balkonie naturalny trawnik. A oto inne zalety syntetycznego trawnika:

  • nie płowieje od słońca
  • nie błoci się od deszczu
  • nie marznie zimą
  • nie trzeba go podlewać
  • montaż sztucznej trawy jest proste, a montaż można zamówić u dystrybutora

Poza tym, sztuczna trawa balkonowa nie wymaga pielęgnacji. Nie trzeba jej nawozić, podlewać, kosić. Tylko czasami odkurzyć odkurzaczem ogrodowym.

Nie tylko balkon i taras

Trawę z rolki wykorzystamy nie tylko na balkonie i tarasie, ale także w ogrodzie. Na boisku. Jako wykończenie eleganckich przestrzeni. Nawet w galerii handlowej. Tam, gdzie oczekujemy zaskakującego, ciekawego efektu, a gdzie nie ma sprzyjających warunków atmosferycznych. Trawa z rolki przyda się szczególnie tym, którzy są często w biegu, w rozjazdach, a jednak czasami pragną spędzić czas w pięknie urządzonym domu z ogrodem albo po prostu w swoim luksusowym apartamencie. Jedno jest pewne – sztuczna murawa oszczędza mnóstwo czasu. A czas w dzisiejszym świecie jest bardzo cenną walutą. Oszczędzamy też pieniądze – płacąc tylko jednorazowo za koszt instalacji.

Trawy z rolki – miękkie, wysokie i gęste

Trawa marki EPUFLOOR niejedno ma imię. Dystrybutor sztucznej trawy oferuje różne rodzaje syntetycznej murawy – w zależności od priorytetów. Jeśli zależy Ci na najlepszej gęstości i sprężystości za niską cenę, to wybierz trawę typu ACTIVE. Murawa ta nie jest jednak zbyt wysoka i miękka w dotyku, którą to miękkością, przy nadal niskich kosztach, wyróżnia się z kolei murawa SUPREME, będąca na dodatek dosyć gęstą i średnio wysoką. Maksymalną wysokością (45 mm), delikatnością i gęstością cechuje się natomiast trawa FOREST. Wyjątkowo miękkie i gęste oraz ciekawe wizualnie są również murawy CICI i SUPERIOR.

Posted by:

Marcin

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (required):

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Related articles

Back to Top