prezent

Jaki prezent na Dzień Chłopaka?

Dzień Chłopaka w Polsce przypada na 30 września – to wtedy dziewczyny obdarowują chłopców różnymi upominkami. Jeżeli okazja jest tuż, tuż, nie czekaj i zacznij poszukiwania odpowiedniego upominku już teraz.

Nawet w niewielkiej kwocie można kupić ciekawy pomysł na Dzień Chłopaka. Dziewczyny bardzo często wybierają słodycze, pieką ciasta lub ciasteczka samodzielnie. Można również zakupić dla niego jakąś ciekawą koszulkę, kosmetyki, scyzoryk, breloczek lub kubek. Nieco droższym wyborem będą akcesoria sportowe lub komputerowe, na przykład związane z jego ulubioną grą.

Gdy jednak szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego i niepowtarzalnego, sprawdź nasze propozycje – taki prezent dla niego na pewno zostanie doceniony!

Grawerowana karafka lub kufel na piwo

To propozycja, która na pewno przypadnie do gustu amatorom whisky, koniaku czy piwa. Grawerowany kufel lub karafka to kapitalny pomysł na prezent, ponieważ nie dość, że praktyczny, to jeszcze naprawdę niepowtarzalny. Wykonany na szkle grawerunek laserowy pozwala może mieć dowolną postać, na przykład sentencji, grafiki, może także zawierać imię właściciela.

Grawerowane karafki, kieliszki i kufle kupisz w sklepie internetowym mygiftdna.pl.

Bilet na gokarty lub do escape roomu

Jeżeli chcecie spędzić Dzień Chłopaka poza domem, kapitalnym pomysłem może być również zrobienie niespodzianki chłopakowi poprzez zabranie go na gokarty – chyba każdy lubi tego rodzaju rozrywkę. Razem możecie również przećwiczyć swoje szare komórki w escape roomie – to nowa zabawa, która polega na znalezieniu wyjścia z zamkniętego pokoju przez rozwiązanie szeregu zagadek.

Personalizowany portfel

Innym ciekawym pomysłem może być personalizowany portfel, na przykład z jego imieniem albo inicjałami. Portfel, oczywiście wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej, na pewno mu się spodoba. Możesz również przy jego zamówieniu napisać dedykację, która ma być umieszczona na pudełku prezentowym. Personalizowane portfele można kupić także w sklepie internetowym mygiftdna.pl.

Posted by:

Marcin

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (required):

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Related articles

Back to Top