ładna bielizna na ładnej Pani

Jak kupować bieliznę dla kobiety?

Zmysłowa, piękna, intymna – bielizna damska to prezent wyjątkowy. Jest świadectwem bliskości i stanie się radością dla obojga partnerów. Niestety, wielu mężczyzn boi się kupowania bielizny dla kobiet.

Nic dziwnego, przecież bieliznę, a szczególniej biustonosze, kupuje się w zupełnie innych rozmiarach niż „normalne” ubrania. Łatwo można urazić partnerkę kupując dla niej ubranie w zbyt małym lub w zbyt dużym rozmiarze. Jak uciec z takiej pułapki i co zrobić by prezent na pewno się spodobał?

Jeżeli chcesz kupić swojej partnerce dobrze dopasowaną bieliznę, możesz – i jest to najłatwiejszy sposób – po prostu poprosić ją o pomoc. Razem zasiądźcie do komputera i wspólnie wybierzcie bieliznę, która podoba się Wam obojgu. Możesz też poprosić partnerkę o wybór kilku kompletów, a ostatecznego wyboru dokonać samodzielnie. Jeżeli jednak chcesz, żeby prezent był niespodzianką, a cała sprawa pozostała tajemnicą, będziesz musiał trochę bardziej się postarać. Najłatwiej będzie podejrzeć w jakim rozmiarze Twoja ukochana nosi bieliznę na co dzień. Pamiętaj, że biustonosze mają zawsze dwa rozmiary – jeden określa szerokość paska pod biustem (może mieć wartość np. 70 albo 80 lub inne). Drugi wymiar, podawany jako duża litera, określa wielkość miseczki. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu obu tych rozmiarów staniki odpowiednio przylegają do ciała kobiety. Poza tym, większość kobiet preferuje konkretne modele, które zapewniają im najwięcej wygody.

Pamiętaj przy tym, że bielizna damska to nie wyłącznie staniki oraz majtki. Jeżeli boisz się, że nie dobierzesz odpowiedniego rozmiaru, spróbuj wybrać coś, co nie musi przylegać do ciała tak idealnie jak stanik. Świetnym pomysłem mogą okazać się halki nocne. Na prezent oczywiście najlepiej wybrać taką, która nie tylko nadaje się do spania, ale którą można zaliczyć w poczet bielizny erotycznej. Wybór jest duży – można wybrać delikatne koronki lub zmysłowe panterki, materiały sztuczne, które podkreślają atuty kobiecego ciała oraz naturalne i bardzo przewiewne.

Dodatkiem do takiego prezentu może być cieniutki poliestrowy szlafroczek, który więcej odsłania niż zasłania. Duży wybór takiej bielizny można znaleźć w sklepie internetowym Nevershy.pl. Co więcej, większość panów z pewnością uzna zakupy przez Internet za mniej kłopotliwe – jeżeli wstydzisz się kupowania bielizny damskiej osobiście, to rozwiązanie zdecydowanie jest dla Ciebie. Szczególnie, że na stronie funkcjonuje chat on-line który pozwala szybko skontaktować się z obsługą i rozwiać ewentualne wątpliwości.

Posted by:

Goldi

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (required):

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Related articles

Back to Top