mikrodermabrazja diamentowa

Chwila oddechu dla zapracowanej kobiety

Wiele z nas – kobiet – stawia sobie bardzo wysokie wymagania. Chcemy być piękne, spełniać się w roli żon, matek, robić karierę zawodową, uprawiać sport i mieć ciekawe hobby. Czujemy presję środowiska, by zawsze wyglądać idealnie i kobieco, nawet po nieprzespanej nocy.

Często na każdy dzień planujemy tak dużo, że przez 24 godziny nie jesteśmy w stanie wykonać wszystkich czynności, przez co czujemy się przybite i „niedoskonałe”. Co więcej, chcemy wszystko robić same, chociaż często oddanie się w ręce profesjonalistów oszczędziłoby nam dużo czasu. Taka np. depilacja  pozwala na dłuższe cieszenie się idealnie gładką skórą przez kilka tygodni, zamiast codziennego używania jednorazowej maszynki.

Co więcej, efekt zabiegów upiększających wykonanych przed doświadczoną kosmetyczkę jest lepszy niż to, co możemy osiągnąć w domu, jak np. makijaż wieczorowy. Niektóre zabiegi można zaś wykonać wyłącznie w certyfikowanym gabinecie. Tak będzie w przypadku zabiegu Reaction, który nazywany jest bezinwazyjnym liftingiem skóry. Dzięki przepuszczeniu przez fałdy skóry fali radiowych, cera staje się gładka, pozbawiona zmarszczek i błyszcząca. Kobieta wygląda młodziej, może więc każdego dnia oszczędzać czas na makijażu. Nie mówiąc już o tym, że skóra wygląda na bardziej odprężoną, nawet po nieprzespanej nocy.

Takie korzystanie z ofert gabinetów kosmetycznych, takich jak Tuttibeauty.pl, pozwala dodatkowo na relaks i odpoczynek w zacisznym miejscu. Gdy sama zajmujesz się swoim manicure i pedicure po takim zabiegu jesteś tylko jeszcze bardziej zmęczona, gdy zaś zajmuje się tym ktoś inny, masz dodatkowy czas dla siebie. Możesz wtedy po prostu odpoczywać lub wymienić się plotkami z kosmetyczką. To świetny moment, by poprzeglądać kolorowe czasopisma lub nadrobić zaległości w lekturze.

Nie musisz być Zosią-samosią

Dzisiaj wiele kobiet chce robić wszystko sama. Nie dla tego, że muszą – po prostu chcą sprawdzać się w wielu sytuacjach i wyzwaniach. Czasem jednak warto pozwolić komuś innemu zająć się najbardziej podstawowymi czynnościami. Zatrudnienie sprzątaczki zaoszczędzi Twój cenny czas, który będziesz mogła spędzić z rodziną lub przeznaczyć na uprawianie ulubionego sportu. Oddeleguj część zadań domowych partnerowi oraz dzieciom – to sprytne zarządzanie sprawia, że jesteś dobrą gospodynią, nie fakt, że wszystkie czynności wykonujesz sama. Pamiętając o tym, by zawsze mieć trochę czasu na relaks, jesteś szczęśliwsza, zdrowsza, piękniejsza i bardziej zadowolona. A przecież o to właśnie chodzi.

Posted by:

Goldi

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (required):

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to Top