ładne oczy

5 faktów, które zmienią wszystko, co myślałaś o odżywce do rzęs

Odżywka do rzęs – to już nie tylko kosmetyk. Dzięki niej od wielu sezonów nie znika kultowy trend, jakim są piękne rzęsy. Odżywka do rzęs jest w stanie przyspieszyć ich wzrost, wydłużyć, przyciemnić i pogrubić. Jeśli wciąż jeszcze nie wiesz, na czym polega sukces odżywki, przedstawiamy garść zaskakujących faktów na jej temat.

 1. Odżywka do rzęs zagęszcza włoski

  To zaskakuje, ale dobra odżywka jest w stanie pobudzić do pracy również te cebulki rzęs, które od dłuższego czasu są w stanie uśpienia. Dzięki temu w ciągu jej stosowania rośnie nam dużo więcej rzęs, a ich linia się zagęszcza.

 2. Odżywka do rzęs idealnie pielęgnuje brwi

  Dobra odżywka do rzęs nadaje się nie tylko do wzmacniania włosków wokół oka, ale również doskonale dba o te na łuku brwiowym. Pomoże m.in. po nieudanej depilacji brwi. Stosowanie jej w taki sposób stało się bardzo popularne, ponieważ wyraźne, mocno zarysowane brwi są trendy już od kilku sezonów.

 3. Uratuje rzęsy po zabiegu przedłużania

  Przedłużane i doklejane rzęsy wyglądają pięknie do czasu, gdy ich nie zdejmiemy. Widać wówczas, że przez to nasze własne są w fatalnym stanie. Aby naprawić ten „krajobraz po bitwie” wystarczy regularnie stosować odżywkę do rzęs. Już po 3-ch tygodniach włoski odzyskają kondycję.

 4. Ratuje rzęsy, które wypadły na skutek choroby i zażywanych leków

  Choroby, antybiotyki, permanentny stres – wszystko to bardzo odbija się na naszym wyglądzie. Cierpią przede wszystkim włosy i rzęsy, ponieważ zaczynają wypadać w nadmiarze. Z pomocą przychodzi odżywka do rzęs – wydłuża ona cykl ich wzrostu, dzięki czemu składniki odżywcze mają więcej czasu na odżywienie, odbudowanie włosów i poprawę ich wyglądu.

 5. Odżywka do rzęs wzmacnia i odbudowuje zniszczone rzęsy

  Regularnie stosowana odżywka do rzęs sprawia, że włoski stają się wzmocnione od cebulek, aż po same końce. Wiele kobiet twierdzi, że rosną tak długie i ciemne, że nie muszą malować ich maskarą, chyba że chcą uzyskać bardzo wyrazisty, mocny efekt – na specjalne okazje.

Posted by:

Goldi

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (required):

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Related articles

Back to Top